kawa-z-kolagenem

Kawa na zmarszczki?

Kawa to temat rzeka. Istnieje wiele prawd i mitów na temat jej działania. Znamy ją pod wieloma postaciami – rozpuszczalna, mielona, w kapsułkach, także w padsach. Dodatkowo możemy ją spotkać w różnych wariantach smakowych i aromatycznych. Jedni uważają, że ma wiele dobroczynnego działania, inni z kolei widzą w niej wielkiego wroga.

Do tej pory kawę najczęściej kojarzyliśmy z poranną lub popołudniową dawką energii i szybką możliwością postawienia nas na nogi po długiej nocy lub ciężkim dniu. Od teraz kawa może mieć również dodatkowe działanie – sprawi, że nasze zmarszczki zostaną wygładzone! Niemożliwe? A jednak!

kawa-espresso

Nie ukrywajmy – zawsze dążymy do doskonałości, a im jesteśmy starsi, tym częściej marzymy o młodym wyglądzie. Co za tym idzie sięgamy zazwyczaj po różne środki, które nam w tym pomogą. W tym przypadku producenci napojów i żywności często chcą sprostać naszym marzeniom i tworzą produkty, które w  magiczny sposób wyszczuplą naszą sylwetkę, upiększą nas i odmłodzą. Jesteśmy przekonani, że nieraz słyszeliście już o odchudzających kawach. Teraz nadeszła pora na zupełną nowość – kawa z dodatkiem kolagenu, dzięki której usunięte zostaną nasze zmarszczki.

Kolagen, czyli białko tkanki łącznej, które naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Jest to jeden z najważniejszych składników naszego ciała. Odpowiada za gęstość, jędrność i elastyczność skóry. To właśnie dzięki niemu nasze komórki mają zdolność odnawiania się. Niestety, z biegiem lat nasz organizm traci zdolność do naturalnej produkcji tego składnika i musimy dostarczać go do organizmu różnymi sposobami, jeśli nie chcemy, by na naszym ciele pojawiły się zmarszczki, cellulit czy rozstępy.

foto_add-137

Do tej pory doskonałym rozwiązaniem były kremy, balsamy lub inne preparaty czy tabletki. Wychodząc naprzeciw naszym oczekiwaniom powstała kawa z dodatkiem kolagenu.  Nie musicie już pamiętać o braniu tabletek – wystarczy, że rozsiądziecie się wygodnie w fotelu i będziecie popijać naszą kawę, która w prosty sposób dostarczy organizmowi potrzebną dawkę białka. Proste, prawda? Jedna kapsułka kawy zawiera wyśmienitą, świeżą, aromatyczną kawę połączoną z naturalnymi białkami kolagenowymi. Dostarczenie organizmowi kolagenu nigdy nie było jeszcze tak proste! Wypróbujcie sami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>